HT32F0006 32-bit Arm® Cortex®-M0+ Music Synthesizer MCU
Product No.:
001657
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
503 pieces
RoHS:
yes
Country of origin:
TW
HS code:
Sliding scale prices
1-249 units
250-499 units
> 499 units
incl. 19% tax excl. Shipping costs
This product is compatible with (for example):
HT82V739 1200mW Audio Power Amp with Shutdown
PCM1754DBQR - Audio D/A Converter ICs 24-Bit 192kHz Stereo
SOIC-8_208mil
Crystal 12.0000 MHz - SMD3225-12.0000MHZ
Quarz 12,0000MHz, CL 20pF, ± 10 ppm, ± 10 ppm, 50 Ω
3.2mm * 2.5mm * 0.8mm - ideal for CH340G
Capacitor 0603 / 15pF / 50V / NPO