R2651DTSY10SC85 - 1.27 mm 28 AWG 10pol. grey coded Flat Cable
Product No.:
002291
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
3030 centimeter
RoHS:
yes
Delivery:
cable cutting
Country of origin:
CN
HS code:
Minimum order:
10
incl. 19% tax excl. Shipping costs