MHCI06030-100M-R8A Power Inductors 10µH DCR=0.068R, Isat 5.5A, Irms 4.0A
Preview: MHCI06030-100M-R8A Power Inductors 10µH DCR=0.068R, Isat 5.5A, Irms 4.0A
Mobile Preview: MHCI06030-100M-R8A Power Inductors 10µH DCR=0.068R, Isat 5.5A, Irms 4.0A
Product No.:
000951
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
845 pieces
RoHS:
yes
Delivery:
Cut Tape / Reel
Country of origin:
CN
HS code:
incl. 19% tax excl. Shipping costs