LVS505040-470M-N Power Inductors 47µH DCR=0.320R, Isat 1.2A, Irms 0.9A
Product No.:
000591
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
2970 pieces
RoHS:
yes
Delivery:
Cut Tape / Reel
Country of origin:
CN
HS code:
incl. 19% tax excl. Shipping costs