LVS505040-330M-N Power Inductors 33µH DCR=0.190R, Isat 1.5A, Irms 1.1A
Product No.:
000592
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
3000 pieces
RoHS:
yes
Delivery:
Cut Tape / Reel
Country of origin:
CN
HS code:
incl. 19% tax excl. Shipping costs