LT1004CS8-2.5
« first
« back
next »
last »
12
Products in this category
LT1004CS8-2.5
LT1004CS8-2.5
Product No.:
001102
Shipping time:
ca. 3-5 days
(abroad may vary)
Stock:
17
pieces
RoHS:
no
Delivery:
piece
incl. 19% tax excl.
Shipping costs
Add to cart
Add to wish list
Ask about product
Description
Description
Voltage References Volt Ref 2.5V 0.8% Tol SO-8
Guaranteed± 4mV Initial Accuracy LT1004-1.2
Guaranteed ±20mV Accuracy LT1004-2.5
Guaranteed 10μA Operating Current
Guaranteed Temperature Performance
Operates up to 20mA