IPP80N06S2L-07
« first
« back
next »
5
Products in this category
IPP80N06S2L-07
IPP80N06S2L-07
Product No.:
001203
Shipping time:
ca. 3-5 days
(abroad may vary)
Stock:
39
pieces
Delivery:
piece
incl. 19% tax excl.
Shipping costs
Add to cart
Add to wish list
Ask about product
Description
Description
MOSFET N-CH 55V 80A RdsOn 6.7mΩ TO220-3
Customers who bought this product bought also the following products:
Resistor 0603 110k 1%
CN303 - Low Power, Dual-Voltage Detector...
Resistor 0603 6.8k 1%
IS62LV256L-15TI
SRAM 256K (32K x 8) 15ns Async SRAM 3.3v TSOP-28
Switch Slide SPDT SS12D00G3
Dual N-channel MOSFET 8205A
N-channel MOSFET Dual, 20 V, 6 A, 27 mΩ, TSSOP 8-Pin
Battery Protection IC - DW01A-G
Capacitor 0603 / 22pF / 50V / NPO / AVX
Capacitor 0603 22pF 50V 5% NPO