DO5022P-473 Power Inductors 47µH DCR=0.086R, Isat 4.7A, Irms 2.6A
Product No.:
000955
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
200 pieces
RoHS:
no
Delivery:
Cut Tape
Country of origin:
US
HS code:
incl. 19% tax excl. Shipping costs