Crystal 77.500 KHz - CFV206-77.500AZFB
Preview: Crystal 77.500 KHz - CFV206-77.500AZFB
Mobile Preview: Crystal 77.500 KHz - CFV206-77.500AZFB
Product No.:
000890
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
185 pieces
RoHS:
yes
Delivery:
Loose in bag
Country of origin:
JP
HS code:
incl. 19% tax excl. Shipping costs
This product is similar to:
Time Signal receiver IC - CME6005-SSOP16
SOLD OUT
Long Wave Radio Control Signal Receiver IC
TCA440N
SOLD OUT
AM Receiver IC up to 50 MHz DIP16
Customers who bought this product bought also the following products:
Antenna 77.5kHz 60mm
Ferrit Antenna 77.5kHz  60mm
SN74LS04N
Inverter, 74LS04, 1 Eingang, 8mA, 4.75V bis 5.25V, DIP-14
Time Signal receiver IC - CME6005-SOP16
Receiver IC for the DCF77 signal
BF245C
Transistor JFET N-Kanal 25mA/30V TO92