BZW03C100 ZENER DIODE 100V 6W SOD64
« first
« back
3
Products in this category
Product No.:
001765
Shipping time:
ca. 3-5 days
(abroad may vary)
Stock:
60
pieces
RoHS:
no
incl. 19% tax excl.
Shipping costs
Add to cart
Add to wish list
Ask about product
Description
Description
Zener-Dioden 100 Volt 6W 6%
SOD64
Zener-Impedanz: 90 Ohms
Temp: - 65 °C ... + 175 °C