AS6C6264-55PCN Static RAM 8k x 8, 55ns, 2.7V ~ 5.5V, DIP28
Product No.:
002574
Shipping time:
ca. 3-5 days ca. 3-5 days (abroad may vary)
Stock:
200 pieces
RoHS:
yes
Delivery:
ESD Bag / Tube
Country of origin:
KR
HS code:
Sliding scale prices
1-4 units
5-14 units
15-59 units
> 59 units
incl. 19% tax excl. Shipping costs