AD5200BRMZ10
next »
last »
5
Products in this category
AD5200BRMZ10
AD5200BRMZ10
Product No.:
000544
Shipping time:
ca. 3-5 days
(abroad may vary)
Stock:
45
pieces
RoHS:
yes
Delivery:
cut tape
incl. 19% tax excl.
Shipping costs
Add to cart
Add to wish list
Ask about product
Description
Description
Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP
VCC: 2,7V bis 5,5V, ±2,3V bis 2,7V